Zatravňovací rohože a dlaždice

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Zatravňovací rohože a dlaždice 

Zatravňovací rohože a plastové dlaždice umožňují chůzi a parkování aut na zahradách, trávě, příjezdových cestách a všude tam, kde potřebujeme zpevnit travní porost a zabránit sešlapu či vzniku nevzhledných vyježděných, nebo vyšlapaných děr. Jednoduché a velmi účinné řešení travnatých míst bez nutností pokládky dlažby a betonu. Trávník si drží vodu, pozemek není odvodňěn a přitom se na něm člověk ani vozidlo nepropadá a neklouže.

Naše zatravňovací rohože a plastová dlažba jsou vysoce kvalitní a dlouhodobě prověřené. Jsou odolné vůči mrazu a UV záření, nepraskají a mají navíc i protiskluzový účinek. Při jejich výrobě je kladen velký důraz nejen na kvalitu, ale i na vysokou životnost v desítkách let.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 2 771 Kč 1 - 2 týdny

  Rozměr :  2 m x 2,5 m  2 m x 10 m  1 m x 10 m  2 m x 5 m  2 m x 20 m 

  Zatravňovací rohož přináší nejjednodušší a nejrychlejší řešení pro zpevnění travnatých ploch bez nutnosti jakékoliv přípravy povrchu a s možnou instalací skoro po celý rok. Varianta pro osobní vozidla (Plastiparking standard) je vhodná pro vytvoření parkovacích míst pro auta před domem, u garáže, před plotem a všude tam, kde chcete často jezdit autem bez...
 • 1 331 Kč 1 - 2 týdny

  Barva :  Zelená 

  Rozměr :  2 m x 2,5 m  2 m x 10 m  2 m x 5 m 

  Zatravňovací pletivo přináší nejjednodušší a nejlevnější řešení pro zpevnění travnatých ploch bez nutnosti jakékoliv přípravy povrchu a s možnou instalací skoro po celý rok. Zatravňovací pletivo je určené spíše na chodníky, zpevnění příjezdů, komunikačních cest, na dětská hřiště, dočasné stání menších osobních vozů a k samotnému zpevnění trávy před sešlapem.
 • 3 542 Kč na dotaz

  Rozměr :  2 m x 2,5 m  2 m x 10 m  1 m x 10 m  2 m x 5 m  2 m x 20 m 

  Zatravňovací rohož přináší nejjednodušší a nejrychlejší řešení pro zpevnění travnatých ploch bez nutnosti jakékoliv přípravy povrchu a s možnou instalací skoro po celý rok. Rohož pro vysokou zátěž (Plastiparking special) je vhodná pro vytvoření parkovacích míst pro nákladní auta, vybudování jezdeckých ploch, letiště a další plochy s předpokladem většího...
 • 52 Kč 2 - 3 týdny

  Barva :  Černá 

  Plastová zatravňovací dlažba nabízí rychlé řešení pro zpevnění travnatých ploch před garáži, domem i na zahradě. Naše dlažba je velmi vhodná pro vytvoření parkovacích míst a parkovišť pro osobní i nákladní auta, vybudování jezdeckých ploch, pro letiště a další plochy s předpokladem většího zatěžování a to až do tlaku 350 tun na m2.
 • 178 Kč V externím skladu

  Barva :  Hnědá Terracotta  Světle šedá  Tmavě zelená 

  Vodopropustné a protiskluzové plastové dlaždice pro estetický i bezpečný podklad na terasu či balkón, pod bazén, jako dlažba do sprch, saun a bazénů i jako dočasná podlaha na sezónní akce. Rychlá a jednoduchá montáž, vhodná na trávník i pevné podloží.
 • 119 Kč 1 -2 týdny
  Zatravňovací dlaždice s jednoduchou pokládkou bez nutnosti přípravy podkladu. Chrání trávník před poškozením a zpevňují podklad. Možno použít na již existující trávníky.
 • 135 Kč V externím skladu
  Kovový U-pin je určen k upevnění zatravňovacích rohoží k travnímu podkladu.
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu