Kategorie

Akce

Novinky

Nejprodávanější

E-shop protiskluzu.cz nabízí jednu z nejrozsáhlejších a specializovaných nabídek na protiskluzové pásky a protiskluzová řešení na českém trhu.

 

Na našich stránkách jsme pro naše zákazníky připravili výběr z nejprodávanějších a nejpoužívanějších protiskluzových pásek a řešení z naší široké nabídky spolu s možností výroby jakékoliv jiné varianty dle Vašeho přání.

 

Našim hlavním nosným programem jsou protiskluzová řešení všeho druhu - nabízíme zejména protiskluzové pásky, protiskluzové nátěry a spreje, gumové protiskluzové pásy a protiskluzové návleky na boty (nesmeky). Dalším podstatným odvětvím naší společnosti je prodej a poradenství v oblasti rohoží, kde se zaměřujeme na oblasti čistící, průmyslové i protiúnavové. Dále pak nově nabízíme speciální rohože na schody, u kterých v poslední době zaznamenáváme velký nárůst poptávky.  

Již od samotného založení naší společnosti se snažíme o zákaznicky orientovaný přístup a oboustrannou vzájemnou důvěru s našimi obchodními partnery i zákazníky. Obchod pro nás není jen prostředek k získání financí, ale zejména radost z úspěšného uspokojení poptávky našich zákazníků. Naše zkušenosti a praxe nás vedou k výběru pouze dokonale prověřených a kvalitních produktů, na které se všichni naši zákazníci mohou spolehnout a plně jim důvěřovat.

 

Působíme rovněž na Slovensku. Pro nákup a dodávky v rámci Slovenska můžete využít také náš internetový prodej www.protismyku.eu.


QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu