Průmyslové a protiúnavové rohože

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Průmyslové a protiúnavové rohože 

V této kategorie nabízíme různorodý sortiment rohoží pro průmysl, firmy i domácnosti se speciálním zaměřením.

Nabízíme rohože proti únavě zaměstnanců v továrnách, kuchyních, restauracích a dalších náročných provozech.

Protiskluzové rohože jsou vhodné do míst s rizikem uklouznutí, často se používají i jako rohože do mokra a rohože v mokrém prostředí.

Doporučujeme rovněž rohože s desinfekčními účinky proti zanesení virů a bakterií i hygienické rohože pro použití v místech, kde je vyžadována zvýšená čistota.

V místech s vysokým výskytem olejů je vhodné použít olejuvzdorné rohože, která jsou ideální i do velmi mastných provozů. Rohože do kuchyně naleznete v kategorii kuchyňské rohože.

 • Protiúnavové rohože
  Protiúnavové rohože

  Protiúnavové rohože výrazně zvyšují pohodlí a výkonnost zaměstnanců. Snižují bolest zad, páteře, kolen, chodidel, zvyšují cirkulaci krve a izolují od podlahy. Protiúnavové rohože jsou ergonomické a mají také protiskluzovou funkci, což zaručuje bezpečnost na pracovišti.

  Rohože proti únavě jsou prevencí zdraví zaměstnanců, zaručují bezpečnost práce a zvyšují výkonnost pracovníků!

 • Protiskluzové rohože
  Protiskluzové rohože

  Rohože proti uklouznutí předcházejí riziku uklouznutí a pádů zaměstnanců, čímž výrazně zvyšují ochranu pracovníků a snižují náklady na pracovní úrazy. Protiskluzné rohože mají často protiskluzovou úpravu a jejich povrch a struktura je upravena protiskluzovými výstupky, drážkami apod. Některé rohožky mají i ergonomické vlastnosti proti únavě, jiné jsou zase vhodné do mokrého prostředí, kde poskytují maximální neklouzavý účinek pro jistou chůzi a otvory pro odvod vody z povrchu (více kategorie Bazénové rohože)

 • Desinfekční rohože
  Desinfekční rohože

  Čistící dezinfekční rohož do míst se zvýšenými nároky na čistotu. Desinfekční rohož odstraňuje viry, bakterie, mikroby a další nežádoucí látky. Rohože s desinfekcí zamezují zavlečení nečistot na podrážce, kolech vozíků i na nohách zvířat. Vhodné do potravinářství (mlékárny), nemocnic, výzkumu, zemědělství (jatka, kravíny, drůbežárny) i jinde.

  Pro místa, kde není potřeba využití desinfekce, doporučujeme i kategorii hygienických rohoží, kde naleznete další rohože do míst s vyššími hygienickými požadavky.

 • Hygienické rohože
  Hygienické rohože

  V této kategorii jsou umístěné rohože pro místa s vyššími nároky na čistotu se zaměřením na rohožky do mokrých míst s chůzi na boso (šatny, sprchy, bazény, koupelny, lázně, sauny apod.) a také rohože pro potravinářství a gastro provozy. Hygienická rohož může mít současně i protiúnavovou funkci, protiskluzovou úpravu a některé lze upravit i na jiné rozměry dle potřeby na poptávku.

 • Olejivzdorné rohože
  Olejivzdorné rohože

  Rohožky do průmyslu a míst s výskytem velmi kluzkých látek a tekutin. Rohože proti olejům zvyšují bezpečnost a snižují únavu na pracovišti. Některé z olejivzdorných rohožek dodáváme i se speciální korundovou vrstvou pro maximální tření a minimalizaci jakéhokoliv rizika.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 26 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu