Protiskluzové nátěry a spreje

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Protiskluzové nátěry a spreje 

Protiskluzové nátěry a spreje lze použít na schody, schodiště, dlažbu a různé typy podlah.

Protiskluzové nátěry představují trvalejší řešení kluzkých ploch a jejich aplikace není složitá. Nátěry proti uklouznutí se používají pro aplikace na větší souvislé plochy, protiskluzový sprej zajišťuje pouze menší aplikace.

V nabídce máme protiskluzové prostředky zejména na dlaždice, které doporučujeme na klouzavé podlahy z přírodních materiálů a kluzkou dlažbu (kluzké keramické dlaždice, žula, teraso, kámen, smalt atd.). Tyto protiskluzové prostředky fungují na bázi mikroskopických vroubků a podtlaku při došlapu, prostředky nemění vzhled povrchu.

Dále nabízíme protiskluzové nátěry, které mají krycí účinek, a ošetřený povrch je překryt protiskluzovou vrstvou v různých barevných odstínech. Tyto nátěry používáme nejčastěji na kov, dřevo, beton, lakované plochy apod.

 • Protiskluzové prostředky
  Protiskluzové prostředky

  Protiskluzový prostředek doporučujeme na různé  kluzké podlahy z přírodních materiálů a kluzkou dlažbu (kluzké keramické dlaždice, žula, teraso, kámen, smalt atd.). Naše protiskluzové prostředky fungují na bázi mikroskopických vroubků a podtlaku při došlapu, prostředky nemění vzhled povrchu.

 • Protiskluzové nátěry
  Protiskluzové nátěry

  Protiskluzové nátěry tvoří na povrchu krycí protiskluzovou vrstvu a používají se nejčastěji na kov, dřevo, beton, lakované plochy apod. Ošetřený povrch může být překryt protiskluzovou vrstvou v několika barevných odstínech. Nejčastější použití nátěrů býva před bytovými domy, vchody, ve vstupech budov, na nákladových rampách apod. 

 • Protiskluzové spreje
  Protiskluzové spreje

  Protiskluzový sprej na schody, schodiště, dlažbu a další povrchy. Protiskluzný sprej je spíše vhodný na menší podlahové plochy. Jejich výhoda je rychlá a jednoduchá protiskluzová aplikace bez omezení provozu. Spreje proti uklouznutí jsou ideální pro zajištění neklouzavého strukturovaného povrchu.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu