Podlahové značení

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Podlahové značení 

Podlahové pásky, značky a rámečky představují levné, jednoduché a časově nenáročné řešení pro značení ve skladech a výrobních prostorech. Dají se přilepit na podlahu, ale i na dveře a stěny. Naše podlahové značky i pásky se nejčastěji používají pro zvýraznění průchozích cest, vytýčení paletových míst a tras vozíků, nebo pro označování nebezpečných míst a výčnělků. Samolepící rámečky lze použít pro popis lokací ve skladech, nebo pro jednoduché umístění bezpečnostních a navigačních informací. Značení je odolné a vhodné do každodenního provozu.

Standardní vyznačovací pásky jsou vyrobeny ze 150 mic PVC filmu a představují levné a praktické značkovací řešení ve skladech, firmách, školách i domácnostech.

Laminované vyznačovací pásky na podlahy představují vyšší třídu značení podlah. Jsou již tvořeny kompaktní PVC vrstvou o tloušťce 700 mikronů a opatřeny speciální laminovanou vrstvou pro ochranu vzhledu a povrchu pásky.

Extrémně odolné značkovací pásky byly vyvinuty do míst s nadměrnou zátěži a díky velké trvanlivosti přispívají k eliminaci času a nákladů při neustále obnově podlahového značení. Mají zkosené nájezdové hrany a speciální protiskluzovou texturu na povrchu. Podlahové pásky jsou vyrobeny ze silného kompaktního PVC o tloušťce 1000 mic.

 • Standardní vyznačovací pásky
  Standardní vyznačovací pásky

  Značkovací a výstražné podlahové pásky se používají na vytýčení uliček ve skladech, vyznačení různých prostorů a pro označování nebezpečných míst a výčnělků. Pogumovaná vrstva a výborná lepivost u všech produktů. Levné a efektivní značení ve firmách, skladech i domácnostech.

 • Laminované značkovací pásky
  Laminované značkovací pásky

  Velmi odolné značkovací pásky na podlahy se speciální laminovanou vrstvou na povrch pro maximální odolnost.  Vyrobeny ze silného a extrémně trvanlivého PVC o tloušťce 0,7mm (700 mic). Laminátová vrstva chrání potisk a barvy pásky před poškrábáním a vyblednutím, zároveň zabraňuje výparům lepidla. Velkou výhodou je možnost výroby různých šířek, tvarů, nápisů i větších celistvých ploch.

 • Extra odolné značkovací pásky
  Extra odolné značkovací pásky

  Extrémně odolné značkovací pásky na podlahy, které byly vyvinuty do skladů a míst s nadměrnou zátěži. Mají zkosené nájezdové hrany pro odolnost manipulační technice a speciální protiskluzovou texturu na povrchu. Vyrobeny ze silného a extrémně trvanlivého PVC o tloušťce 1mm (1000 mic) - jednolitá kompaktní konstrukce pásky. Tyto pásky snesou mnohonásobně větší zátěž a minimalizují čas a náklady při neustále obnově podlahového značení ve skladu.  

 • Podlahové značky a rámečky
  Podlahové značky a rámečky

  Podlahové značky a rámečky poskytují funkční řešení pro značení ve skladech a výrobních prostorech. Podlahové značení je odolné a vhodné do každodenního provozu. Všechny produkty jsou určené i do namáhaných prostorů a je na nich použito velmi silné lepidlo, a proto nedochází k častému odlepování. Lze je přilepit na podlahu, ale také na dveře či stěny.

  Podlahové rámečky umožňují vytvořit funkční způsob značení podlah i stěn přelepením vlastních standardně vytištěných stránek formátu A4, nebo A5. Jde o velmi funkční a levné řešení pro individuální značení podlah skladů a dalších míst ve firmě.

  Podlahové značky umožňují snadné vytýčení průchozích cest, zvýrazňují nebezpečná místa a slouží k vyznačení paletových míst či tras vozíků. Lze vybrat ze standardně nabízených tvarů, nebo lze nacenit vlastní tvary a znaky na míru.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu