Protiskluzové pásky se zrnem

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Protiskluzová páska odolná chemikáliím 100mm x 18,3m - jemnozrnná, černá

10291C

Nový produkt

Protiskluzová páska odolná chemikáliím, vhodná do náročného vnitřního i venkovního prostředí, na schody, a všude tam kde hrozí nebezpečí uklouznutí a zároveň kontakt s chemikáliemi jakou jsou kyseliny, louhy, silné chemické prostředky apod.

Více informací

1 859 Kčs DPH

SKLADEM

- +

 
Více informací

Protiskluzová páska odolná chemikáliím se oproti standardní protiskluzové pásce liší značně vyšší odolností vůči chemikáliím, jako jsou kyseliny, louhy apod. Standardní pásky jsou účinným řešením na běžně se vyskytující chemikálie. Bez problému odolají běžným čistícím prostředkům. Příležitostné vystavení silnějším chemikáliím by rovněž nemělo mít vliv na materiál. V některých případech ale kontakt s  agresivní chemikálií může zapříčinit tyto situace:

1. Chemická retence - v této situaci se slabší chemické látky, jako jsou základní čistící prostředky, smísí s vodou a jsou zachyceny na povrchu protiskluzové pásky bez možnosti úniku. Ve skulinkách se tvoří zásoba tekutiny bez možnosti rozptýlení. Při déletrvající expozici může dojít k poškození pryskyřice, která drží minerály na folii.

2. Drsné, extra silné chemikálie - standardní pásky nejsou navrženy tak, aby odolaly chemikáliím jako je toluen, MEK apod.  - může dojít opět k poškození pryskyřice.Specifika:

  • Protiskluzová páska odolná chemikáliím je řešením výše uvedených problémů, se kterými se můžeme setkat u standardních pásek, dojde li ke kontaktu se silnými chemikáliemi.
  • Má upravenu horní spojovací pryskyřici, což pomáhá předcházet problémům s kontaktem s těžkými chemikáliemi.
  • Pryskyřice je navržena tak, aby odolala vysokým koncentracím chemických látek.
  • To vše při zachování přilnavosti i koeficientu tření, kterými disponuje standardní protiskluzová páska se zrnem.Použití: v místech kde dochází ke kontaktu s chemikáliemi, jako jsou kyseliny, louhy apod. Protiskluzové pásky se nejčastěji požívají na schody, nášlapy, stupátka, žebříky, ke vstupu budov a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí.Technické parametry:

Rozměr: 100mm x 18,3m

Barva: černá

Struktura: jemnozrnná

SamolepícíAplikace:

  • velmi jednoduchá odstraněním papírové folie chránící lepící vrstvu a nalepením
  • na očištěný, odmaštěný a suchý povrch
  • aplikační teplota min 10°C
  • před aplikací na porézní povrchy doporučujeme použít penetrační nátěr


Všechny protiskluzové pásky lze použít pro aplikace v interiéru i exteriéru.


U těchto černých protiskluzových pásek odolných chemikáliím lze zakoupit variantu jemnozrnnou, hrubozrnou a  X-coarse (extra odolnou). Požadovanou drsnost si lze zvolit v detailu produktu.


Dle požadavku zákazníka jsme schopni dodat pásky v šíři:

jemnozrnná - od 19mm do 900mm

Všechny naše protiskluzové pásky se vyznačují velkou odolností a velmi dlouhou životností. Pásky jsou samolepící a lze je tak jednoduše aplikovat. Díky kvalitnímu a velmi přilnavému lepidlu lze protiskluzové pásky ihned zatěžovat. Navíc všechny námi dodávané pásky splňují veškeré bezpečnostní normy pro všechny země Evropy.

Použití protiskluzových pásek je jednoduché a cenově velmi výhodné!

 
Parametry
Šířka 100 mm
Délka 18,3 m
Barva černá
Drsnost zrna Jemnozrnná
Doporučené umístění interiér, exteriér

Příslušenství

30 produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

QR kód

Menu