Fotoluminiscenční protiskluzové pásky

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Protiskluzová páska se svítícím pruhem 50 mm x 18,3 m

10242PFOT

Nový produkt

Speciální typ protiskluzové pásky, který má nejen protiskluzovou funkci zabraňující uklouznutí, ale rovněž plní i bezpečnostní úlohu v podobě výrazného svítícího proužku.

Více informací

1 025 Kčs DPH

SKLADEM

- +

 
Více informací

Velmi oblíbená samolepící černá protiskluzová páska s  fotoluminiscenčním pruhem. Šířka 50 mm zaručuje dostatečný protiskluzový účinek. Pásky se nejčastěji používají na schodištích v oblasti okraje schodů.


Varianta s pruhem zajišťuje dostatečný fotoluminiscenční účinek s menšími náklady než u běžných pásek svítících po celé ploše.

Páska je vhodná pro vyznačení kritických oblastí, jako jsou únikové zóny, schody a všechna temná místa, kde je nutné zajistit viditelnost a zároveň protiskluzový účinek. Vhodné jsou tyto pásky do míst, která jsou ohrožena častými výpadky elektrického proudu, dále pak pro označení všech nebezpečných hran, výstupků a rohů, schodišť do sklepů apod.


Použití:

  • Protiskluzové pásky se používají pro veřejné budovy, kanceláře, hotely, výrobní prostory, skladiště, sportoviště, ale rovněž lze pásky výborně využít i pro rodinné domy a vstupy do bytových budov.
  • Všechny protiskluzové pásky lze použít pro aplikace v interiéru i exteriéru.Technické parametry:

Rozměr: 50 mm x 18,3m

Struktura zrna: jemnozrnná

Barva: za světla mírně nazelenalý odstín, za tmy a snížené viditelnosti vydává páska světlo, černá se svítícím pruhem

Materiál: PVC fotoluminiscenční základ + korundové zrno v pryskyřici

Teplotní rozmezí: : -30°C - +70°C

Samolepící

Svítivost je zabezpečena pomocí nabíjení přes přirozené nebo umělé zdroje světla. Doba trvání svítivosti je individuální, závislá na množství přijatého světla. Obvykle se světlo uvolňuje po dobu několika hodin.Aplikace:

  • velmi jednoduchá
  • odstraněním papírové folie chránící lepící vrstvu a nalepením na očištěný, odmaštěný a suchý povrch
  • aplikační teplota min 10°C
Dle požadavků zákazníka jsme schopni dodat pásky v šíři od 19mm do 1168mm. Pro cenovou nabídku nestandardního rozměru nás neváhejte kontaktovat!

Všechny naše protiskluzové pásky se vyznačují velkou odolností a velmi dlouhou životností. Pásky jsou samolepící a lze je tak jednoduše aplikovat. Díky kvalitnímu a velmi přilnavému lepidlu lze protiskluzové pásky ihned zatěžovat. Navíc všechny námi dodávané pásky splňují veškeré bezpečnostní normy pro všechny země Evropy.

Použití protiskluzových pásek je jednoduché a cenově velmi výhodné!

Na vyžádání zajistíme jakýkoliv tvar a rozměr této fotoluminiscenční pásky. Pásky lze dodat i s jakýmkoliv nápisem pro reklamní či bezpečnostní účely.

 

 
Parametry
Šířka 50 mm
Délka 18,3 m
Balení 1 role
Drsnost zrna Jemnozrnná
Doporučené umístění interiér, exteriér

Příslušenství

11 produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

QR kód

Menu