Fotoluminiscenční protiskluzové pásky

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Šrafovaná fotoluminiscenční protiskluzová páska 19 mm x 18,3 m

10241-19HFOT

Nový produkt

Speciální typ protiskluzové pásky, který má nejen protiskluzovou funkci zabraňující uklouznutí, ale rovněž plní i bezpečnostní úlohu v podobě výrazného svítícího účinku v podobě šrafovaného vzoru.

Více informací

915 Kčs DPH

1 - 2 týdny

- +

 
Více informací

Bezpečnostní šrafovaná samolepící fotoluminiscenční protiskluzová páska. Pásky se nejčastěji používají na schodištích v oblasti okraje schodů.

Páska je vhodná pro vyznačení kritických oblastí, jako jsou únikové zóny, schody a všechna temná místa, kde je nutné zajistit viditelnost a zároveň protiskluzový účinek. Vhodné jsou tyto pásky do míst, která jsou ohrožena častými výpadky elektrického proudu, dále pak pro označení všech nebezpečných hran, výstupků a rohů, schodišť do sklepů apod.Použití:

  • Protiskluzové pásky se používají pro veřejné budovy, kanceláře, hotely, výrobní prostory, skladiště, sportoviště, ale rovněž lze pásky výborně využít i pro rodinné domy a vstupy do bytových budov.
  • Všechny protiskluzové pásky lze použít pro aplikace v interiéru i exteriéru.Technické parametry:

Rozměr: 50 mm x 18,3m

Struktura zrna: jemnozrnná

Barva: černá + za světla mírně nazelenalý odstín, za tmy a snížené viditelnosti vydává páska světlo

Materiál: PVC fotoluminiscenční základ + korundové zrno v pryskyřici

Teplotní rozmezí: : -30°C - +70°C

Samolepící

Svítivost je zabezpečena pomocí nabíjení přes přirozené nebo umělé zdroje světla. Doba trvání svítivosti je individuální, závislá na množství přijatého světla. Obvykle se světlo uvolňuje po dobu několika hodin.

Aplikace:

  • velmi jednoduchá
  • odstraněním papírové folie chránící lepící vrstvu a nalepením na očištěný, odmaštěný a suchý povrch
  • aplikační teplota min 10°C
Dle požadavků zákazníka jsme schopni dodat pásky v šíři od 19mm do 1168mm. Pro cenovou nabídku nestandardního rozměru nás neváhejte kontaktovat!

Všechny naše protiskluzové pásky se vyznačují velkou odolností a velmi dlouhou životností. Pásky jsou samolepící a lze je tak jednoduše aplikovat. Díky kvalitnímu a velmi přilnavému lepidlu lze protiskluzové pásky ihned zatěžovat. Navíc všechny námi dodávané pásky splňují veškeré bezpečnostní normy pro všechny země Evropy.

Použití protiskluzových pásek je jednoduché a cenově velmi výhodné!

 
Parametry
Šířka 19 mm
Délka 18,3 m
Balení 1 role
Barva Fotoluminiscenční
Drsnost zrna Jemnozrnná
Doporučené umístění interiér, exteriér

11 produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu