Kategorie

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Máme nejširší výběr protiskluzových produktů a jsme jedním z mála takto úzce zaměřených společností specializujících se pouze na výrobky proti uklouznutí.

 

Serióznost a maximální otevřenost požadavkům zákazníka

 Hlavním cílem naší společnosti je naprostá spokojenost zákazníka.

Snažíme se proto vždy v maximální možné  míře vyjít vstříc všem Vašim požadavkům a přáním. Se zákazníky vždy komunikujeme rychle, adresně a bez zbytečných proluk. U nás nenajdete „anonymní call centrum“ a nikdy si Vás nebudeme předávat jako „horký brambor“, proto nás vždy neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv atypickým a odlišným požadavkem.

 

Chováme se ekologicky

 Netiskneme zbytečně, maximum věcí řešíme elektronicky, třídíme odpad a snažíme se používat recyklované materiály. Všechny balící materiály od našich dodavatelů znovu využíváme a i sami zaměstnanci často nosí prázdné (již nepotřebné) krabice z domova, ve kterých následně zasíláme zboží k našim zákazníkům.

Někdy stačí jen málo a není třeba se ani moc snažit.

Poradenství

 Potřebujete poradit, nasměrovat, doporučit nejvhodnější řešení pro Vás?

Dejte nám vědět, co potřebujete a my vždy uděláme maximum pro rychlé a ekonomické řešení každého problému.

Prodávanému sortimentu rozumíme a naše mnohaleté poznatky a zkušenosti využijeme při výběru toho nejvhodnějšího přímo pro Vás.

 

Výhody ostatních jsou pro nás samozřejmostí

 Záruka, možnost vrácení zboží, množstevní slevy, slevy pro stálé zákazníky  - to neslibujeme, ale plníme.

 

Prodejem zboží to pro nás nekončí

 Poradenství poskytujeme vždy i po samotném prodeji a na naše zákazníky nikdy nezapomínáme. Vždy můžete počítat s naší podporou a ochotou vyjít maximálně vstříc našim zákazníkům. Nebojte se tedy připomenout, když se k nám s nákupem opět vracíte!

Navíc neustále hledáme nové a zajímavé produkty, takže se na nás vždy obracejte i s poptávkami mimo standardní rámec. Rádi najdeme řešení.

 

Nemusíme tvrdit, že jsme NEJ – my se jen o to chceme snažit.


QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu