Kategorie

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Protiskluzové pásky

 

Protiskluzové pásky jsou nejjednodušším a nejúčinnějším prostředkem proti uklouznutí a výborně slouží jako prevence úrazů uklouznutím.

Protiskluzové pásky jsou vhodné zejména na schody, nášlapy, stupátka, žebříky, ke vstupu budov, na kluzké podlahy a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí.

Používají se pro veřejné budovy, kanceláře, hotely, výrobní prostory, skladiště, sportoviště, ale rovněž lze pásky výborně využít i pro rodinné domy a vstupy do bytových budov.


Všechny naše protiskluzové pásky se vyznačují velkou odolností a velmi dlouhou životností. Pásky jsou samolepící a lze je tak jednoduše aplikovat. Díky kvalitnímu a velmi přilnavému lepidlu lze protiskluzové pásky ihned zatěžovat. Navíc všechny námi dodávané pásky splňují veškeré bezpečnostní normy pro všechny země Evropy.

Použití protiskluzových pásek je jednoduché a cenově velmi výhodné!


Varování: v posledních letech stále více u našich zákazníků narážíme na velmi nekvalitní protiskluzové pásky z Číny, které sice na první pohled vypadají velmi podobně, nicméně výdrž a kvalita lepidla i korundové vrstvy je extrémně rozdílná a pásky dlouho nevydrží a je nutné je obnovovat neustále. Musíme proto zdůraznit, že naše pásky jsou vyrobeny v EU a kvalitu velmi hlídáme.

 

Typy protiskluzových pásek

 

Na našem e-shopu naleznete abrazivní i neabrazivní protiskluzové pásky dovnitř, do venkovního prostředí a extrémně odolné protiskluzové pásky pro nejnáročnější použití v průmyslu.

 

Abrazivní pásky s korundovým zrnem jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru a to v široké škále barevných kombinací. Tyto pásky patří k nejčastěji používaným páskám pro svůj výrazný protiskluzový účinek a široké uplatnění téměř na všechny povrchy vevnitř i venku.

Černé pásky navíc dodáváme i ve variantě hrubozrné pro místa s velmi vysokou frekvenci chůze (obchodní centra, haly, veřejné budovy apod.).

Jako speciální variantu černých protiskluzových pásek dodáváme Extra odolné protiskluzové pásky s velmi hrubou strukturou zrna pro extrémně náročné aplikace a místa s obrovskou podlahovou zátěží. Tyto pásky nemají na trhu konkurenci.

DETAIL POVRCHU JEMNOZRNÉ, HRUBOZRNÉ A EXTRA ODOLNÉ (X-COARSE) VARIANTY

 

Neabrazivní (hladké) protiskluzové pásky jsou variantou drsných (abrazivních) protiskluzových pásek a používají se zejména v oblasti mokrého prostředí a v místech chůze bosou nohou. Tyto protiskluzové pásky jsou proto často používány pro bazény, sprchy, koupelny, sauny, toalety, rovněž však naleznou výborné využití do vnitřních prostor s chůzí na boso (např. dřevěná schodiště v interiéru). Tyto pásky dodáváme v barvě černé, průhledné, šedé, bílé a béžové (beige).

 

DETAIL PVRCHU HLADKÉ PÁSKY

 

Pro místa s velmi nerovným povrchem (např. hliníková schodiště s vroubky a texturou) doporučujeme použít naše speciální pásky na nerovný povrch, které mají hliníkovou vrstvu navíc a zaručují dokonalou přilnavost i v takto složitých podmínkách.

 

Mimo standardní protiskluzové pásky jsme schopni nabídnout i speciální pásky se specifickým užitím.

 

Naše fotoluminiscenční pásky neplní jen funkci zvýraznění za snížených viditelnostních podmínek, ale rovněž stále plní i protiskluzovou funkci. Mezi nejprodávanější varianty patří standardní fotoluminiscenční páska 50mm, bezpečnostní šrafovaná fotoluminscenční páska a protiskluzová páska se svítícím pruhem. Jakékoliv další varianty dodáme na vyžádání.