Protiskluzové profily z nerez oceli

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Protiskluzové profily z nerez oceli 

Extrémně odolné a trvanlivé protiskluzové profily z nerezové oceli s tlakem vlisovaným korundovým zrnem. Nerez materiál zaručuje vysokou mechanickou pevnost, odolnost povětrnostním vlivům a hlavně vysoký estetický dojem. Inovativní protiskluzové řešení i do nejfrekventovanějších míst! Lze využít i pro kompletní renovaci schodiště.  

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 672 Kč Doba výroby 15 pracovních dnů

  Barva :  Černá 

  Rozměr :  1000 x 50 x 30 mm  1000 x 70 x 30 mm 

  Odolný protiskluzový nášlap na schody v kombinaci vysoce účinného speciálního odolného PVC s tlakem vlisovaným korundovým zrnem a atraktivní nerez oceli. Vysoce odolná varianta protiskluzových schodových desek vyznačující se dlouhodobou životností a trvalým protiskluzovým účinkem. 
 • 863 Kč Doba výroby 15 pracovních dnů

  Barva :  Žlutočerná 

  Rozměr :  1000 x 50 x 30 mm  1000 x 70 x 30 mm 

  Odolný protiskluzový žluto-černý nášlap na schody v kombinaci vysoce účinného speciálního odolného PVC s tlakem vlisovaným korundovým zrnem a atraktivní nerez oceli. Vysoce odolná bezpečnostní varianta protiskluzových schodových desek vyznačující se dlouhodobou životností a trvalým protiskluzovým účinkem. 
 • 1 865 Kč Doba výroby 15 pracovních dnů
  Odolný protiskluzovýnášlap na schody v v kombinaci vysoce účinného speciálního odolného PVC s tlakem vlisovaným korundovým zrnem a nerez oceli. Vysoce odolná varianta protiskluzových schodových desek vyznačující se dlouhodobou životností a trvalým protiskluzovým účinkem. 
 • 2 025 Kč Doba výroby 15 pracovních dnů
  Odolný bezpečnostní žluto černý protiskluzový nášlap na schody v kombinaci vysoce účinného speciálního odolného PVC s tlakem vlisovaným korundovým zrnem a artraktivní nerez oceli. Vysoce odolná varianta protiskluzových schodových desek vyznačující se dlouhodobou životností a trvalým protiskluzovým účinkem. 
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu