PVC podlahy Fortelock

Katalog

Povolené filtry:
Rozměr

Akce

Novinky

Nejprodávanější

PVC podlahy Fortelock 

Podlahy Fortelock jsou vysoce kvalitní PVC podlahy s velmi jednoduchým pokládáním bez lepení i na hrbolatý podklad. Jde o pevný systém dlaždic se zámky, které lze snadno demontovat a přemístit dle potřeby. Ideální řešení při renovaci a opravě podlah.

Nabízíme tři varianty podlahy Fortelock: Fortelock Industry pro průmysl a pohyb těžké manipulační techniky, Fortelock Light pro lehčí komerční a občanské využití a ekonomickou verzi Fortelock ECO vyrobenou z recyklovaných elektrovodičů.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 156 Kč V externím skladu

  Barva :  Černá  Šedá  Červená  Zelená  Modrá  Žlutá 

  Provedení :  Diamant  Penízky  Kůže 

  Nájezd pro podlahy Fortelock Light, Fortelock Industry a Fortelock ECO. Vhodné pro usnadnění nájezdu na podlahu a zamezení jejího poškození. Nájezdy jsou dodávány ve stejných barvách jako dlaždice.
 • 181 Kč V externím skladu

  Barva :  Černá  Šedá 

  Provedení :  Diamant  Kůže 

  Velmi levná a kvalitní PVC podlaha i do prostorů s vysokou zátěží a velkým provozem. Podlaha ve variantě ECO je vyrobena z recyklovaných elektrovodičů. Dlaždice jsou jednoduše spojitelné, aplikace na nové i staré podlahy. Snadno přemístitelná podlaha bez nutnosti přípravy povrchu.
 • 236 Kč V externím skladu

  Barva :  Černá  Šedá  Červená  Zelená  Modrá  Žlutá  Grafit 

  Provedení :  Diamant  Penízky  Kůže 

  Vysoce kvalitní PVC podlaha do středně zatěžovaných prostorů. Ideální jako podlaha do škol, posilovny, obchodu, garáže, sklepu atd. Jedinečný systém jednoduše spojitelných dlaždic na nové i staré podlahy. Snadno přemístitelné a bez nutnosti přípravy povrchu.
 • 268 Kč V externím skladu

  Barva :  Černá  Šedá  Červená  Zelená  Modrá  Žlutá  Grafit 

  Provedení :  Diamant  Penízky  Kůže 

  Vysoce kvalitní PVC podlaha i do prostorů s vysokou zátěží a velkým provozem. Jedinečný systém jednoduše spojitelných dlaždic na nové i staré podlahy. Snadno přemístitelné a bez nutnosti přípravy povrchu.
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu