Čistící rohože

Katalog

Povolené filtry:
Šířka
Balení
Doporučená zóna

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Čistící rohože 

Čistící rohože a rohožky se používají pro odstranění přebytečné vlhkosti a nežádoucích nečistot z podrážek obuvi, vozíků apod. Použití čistících rohoží výrazně šetří náklady a dobu úklidu, zároveň snižujeme riziko zranění pádem na mokré podlaze. Pro venkovní vstupy (1.zóna) doporučujeme použití gumových rohoží, nebo hliníkových kartáčových čistících zón. Pro krytý vestibul, vnitřní prostory firem, chodby domácností (2. a 3.zóna) doporučujeme použití vhodných textilních rohoží dle plánované frekvence osob (standardní rohože, nebo zesílené rohože do frekventovaných vstupů), nebo použití hliníkových čistících zón se sací vrstvou.

 • Vstupní textilní čistící rohože
  Vstupní textilní čistící rohože

  Vstupní textilní rohože a rohožky se používají pro odstranění přebytečné vlhkosti a nežádoucích nečistot z podrážek obuvi, vozíků apod. Použití čistících rohoží výrazně šetří náklady a dobu úklidu, zároveň snižujeme riziko zranění pádem na mokré podlaze.

  U textilních rohoží je velmi důležité zvolit vhodnou rohož pro konkrétní užití, abyste do roka nemuseli kupovat novou rohož, nebo naopak utrácet za zbytečně předraženou rohož, kterou vůbec nepotřebujete!

  Sortiment rohoží máme proto rozdělený na standardní vnitřní čistící rohože, které doporučujeme pro použití v domácnostech, ke dveřím na sídlištích apod. Standardní rohože zachycují nečistoty, absorbují vlhkost a jsou alternativou běžně prodávaných rohoží, je proto samozřejmě možné i použití do veřejných budov s menší frekvencí osob (menší obchody, školky, školy, úřady, firmy apod.) a v případech omezených finančních prostředků.

  Naopak čistící rohože do frekventovaných vstupů jsou navrženy pro místa s častým pohybem osob. Mají pevnější strukturu, hrubší vlas a velmi odolné hrany. Jejich čistící a sací schopnost je neporovnatelně vyšší oproti běžným rohožím na trhu. Většina z našich zátěžových rohoží lze navíc vyrobit na míru dle Vašich požadavků, neváhejte nás proto kontaktovat s Vašimi požadavky.  

 • Gumové rohože
  Gumové rohože

  Vstupní gumové čistící rohože zachycují hlavně nejhrubší nečistoty a jsou proto vhodné do vstupních prostor v exteriéru jako první čistící zóna, nebo mohou navazovat na hliníkové čistící zóny jako mezistupeň před textilními rohožemi. Lze je však bez obav použít i vevnitř, nebo jako izolaci či protiskluzovou podložku na kluzkém povrchu. Většina gumových rohoží má i protiúnavové účinky pro stojící pracovníky a dají se proto použít i jako levné řešení ergonomických pracovních rohoží.

 • Rohože na schody
  Rohože na schody

  Schodové rohože proti uklouznutí na schodech a zamezující jejich opotřebení. Přispívají k bezpečnému pohybu na schodišti a slouží také k ochraně schodu samotného, případně zakrývají nerovnosti na schodech. Určeno na všechny kluzké schody a schodiště. V nabídce máme rohože na schody z gumy, plastu, hliníku apod. Alternativou mohou být protiskluzové pásky na schodiště a protiskluzové fólie, které lze upravit na potřebné rozměry. Do interiéru lze doporučit také kobercové nášlapy, které zároveň plní i estetickou funkci.

 • Kovové rohože a rošty
  Kovové rohože a rošty

  Kovové rohože patří mezi nejideálnější řešení vstupních prostor a je vhodné je umístit jako první čistící zónu před vchod do budovy. Rohože z kovu jsou velmi odolné a mají výrazný čistící účinek i na nejhrubší nečistoty. Ideální je zapustit čistící rošt, nebo vhodnou hliníkovou vstupní zónu rovnou do podlahy, případně ji položit na stávající podklad s použitím nájezdových hran. Nebo použít již na míru upravené hliníkové rohože. Všechny naše rohože jsou vhodné pro nejnáročnější prostory s velkou frekvencí pohybu osob. Nabízíme rovněž hliníkové vstupní zóny s čistící prvky v kategorii Čistící zóny. 

  Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku dle Vašich požadavků, ceny a rozměry na e-shopu jsou pouze orientační.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 76 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 76 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu