Speciální protiskluzové pásky a tvary

Akce

Novinky

Nejprodávanější

Speciální protiskluzové pásky a tvary 

V této kategorii naleznete další možnosti protiskluzových variant v podobě různých tvarových a barevných variant pásek a protiskluzových panelů. Vzhledem k obrovské neomezené šíři našich možností zde uvádíme většinu jen pro příklad, jelikož jsme schopni dodat téměř neomezenou škálu tvarů a variant. Cenovou nabídku obdržíte v závislosti na složitosti výroby a množství, neváhejte nás proto kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem.

Všechny naše protiskluzové pásky se vyznačují velkou odolností a velmi dlouhou životností. Pásky jsou samolepicí a lze je tak jednoduše aplikovat. Díky kvalitnímu a velmi přilnavému lepidlu lze protiskluzové pásky ihned zatěžovat. Navíc všechny námi dodávané pásky splňují veškeré bezpečnostní normy pro všechny země Evropy.

 • Fotoluminiscenční protiskluzové pásky
  Fotoluminiscenční protiskluzové pásky

  Fotoluminiscenční protiskluzové pásky pro zvýraznění povrchu za snížené viditelnosti se zachováním stejné protiskluzové funkce jako u běžných pásek. Mezi nejprodávanější varianty patří standardní fotoluminiscenční páska 50mm, bezpečnostní žlutočerná šrafovaná fotoluminscenční páska a protiskluzová páska se svítícím fotoluminiscenčním pruhem, které Vám ve standardu nabízíme. Dodáváme však i jakékoliv další varianty barev, tvarů a provedení, které Vám rádi dodáme na vyžádání.

 • Speciální protiskluzové pásky na schody
  Speciální protiskluzové pásky na schody

  Speciální protiskluzové pásky určené zejména na schodiště a schody. Rozměry těchto neklouzavých pásek jsou přímo upraveny většině standardních schodišť. Jde o ideální řešení klouzavých a nebezpečných schodů.

 • Pásky odolné chemikáliím a mořské soli
  Pásky odolné chemikáliím a mořské soli

  Speciální protiskluzové pásky vysoce odolné chemikáliím a slané mořské vodě. Vhodné do náročného vnitřního i vnějšího prostředí všude tam, kde chcete zabránit nebezpečí uklouznutí a je zde kontakt s chemikáliemi, jako jsou kyseliny, louhy, silné chemické prostředky. V této kategorii naleznete rovněž pásky vhodné do mořského prostředí, kde dochází k trvalému kontaktu s mořskou slanou vodou.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 92 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 92 položek

QR kód

Zhlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu